Lektorská služba

Rozpis lektorské služby: leden - duben 2020

5. ledna - 2. neděle po Narození Páně

Stanislav Hruban a Ludmila Hrubanová

12. ledna - Svátek Křtu Páně                                                                                             Anna Suchá  a  Marie Fraňková

19. ledna - 2. neděle v mezidobí                                                                                       Tomáš Sladký a Alexandra Sladká

26. ledna - 3. neděle v mezidobí                                                                                    Tereza Bělehradová a Alžběta Lukasová  

2. února - Svátek Uvedení Páně do chrámu                                                                            Petr Kafka a Veronika Kafková

9. února - 5. neděle v mezidobí                                                                                     Vlaďka Půčková a Květa Špániková

16. února - 6. neděle v mezidobí                                                                                 Jaroslav Hlaváč a David Tvarůžek

23. února - 7. neděle v mezidobí                                                                                  Jaroslav Hrubý  a  Marie Hrubá

1. března - 1. neděle postní                                                                                          Čestmír Lukas a Jarmila Lukasová

8. března - 2. neděle postní                                                                                        Stanislav Širůček  a  Marie Širůčková

15. března - 3. neděle postní                                                                                         Ludmila Kafková  a  Marie Sladká

22. března - 4. neděle postní                                                                                          Veronika Kočí a David Půček

29. března - 5. neděle postní                                                                                      Stanislav Hruban  a  Ludmila Hrubanová

5. dubna - 6. neděle postní - Květná neděle                                                                          Tereza Bělehradová  a  Alžběta Lukasová

9. dubna - Zelený čtvrtek                                                                                                          Petr Kafka a Veronika Kafková 

10. dubna - Velký pátek                                                                                                    Tomáš Sladký a David Tvarůžek

11. dubna - Bílá sobota                                                                                                            1.čtení    Petr Kafka               2. čtení Stanislav Hruban                                                   3. čtení   David Tvarůžek       4. čtení Jaroslav Hlaváč                                                      5. čtení   Vlaďka Půčková      6. čtení Marie Hrubá                                                           7. čtení Tereza Bělehradová  Epištola Alžběta Lukasová

12. dubna - Slavnost Zmrtvýchvstání Páně                                                                             Jaroslav Hrubý  a  Marie Hrubá

19. dubna - 2. nedělě velikonoční                                                                                             Marie Fraňková a Anna Suchá

26. dubna - 3. neděle velikonoční                                                                                   Vlaďka Půčková a Květa Špániková

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

V sakristii je min. 15 minut před začátkem mše svaté připraven lekcionář k přečtení určeného čtení.  Zároveň v sakristii potvrdíte svoji přítomnost a tím přečtení vám přiděleného textu.

Pokud se také chcete podílet na četbě Božího slova při nedělní mši svaté, přijďte se nahlásit do sakristie.