Aktuality - Informace

V neděli 16. února 2020 v 09:00 hod. se bude při mši svaté v kostele sv. Jana Křtitele udílet svátost nemocných.

Farnost Náměšť nad Oslavou srdečně zve všechny děti a jejich rodiče na DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL, který se uskuteční v neděli 23. února 2020 od 14 h. v kulturním domě ve Zňátkách. Děti se mohou těšit na písničky, tanec, soutěže a výhry pro děti. Připravena je také bohatá tombola a občerstvení.

Cordial Musica uvádí v sobotu 4. ledna v 18 hodin v kostele sv. Jana Křtitele Tříkrálový koncert - Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby. Více viz plakát.

Srdečně Vás zveme na Průvod Tří Králů, který se uskuteční v sobotu 4. ledna 2020 v 10 hodin na Masarykově náměstí, kde bude průvod lidu prostého přivítán knězem a starostou města. Následně se společně průvod vydá k živým jesličkám.

Pořad s názvem "Naše tradice" uvede Česká televize na programu ČT 2 v neděli 5. 1. 2020 v 18:55 hodin. Připomeňme si rok 2013 a návštěvu pana Táborského v našem městě. Odkaz na web ČT na konci článku.

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na setkání u jesliček, které se uskuteční ve středu 25. 12. 2019 na Boží hod vánoční od 15 h. v kostele sv. Jana Křtitele v Náměšti nad Oslavou.

Muzikál pro celou rodinu o událostech, které se staly kolem roku 0 v Betlémě. Zčásti adventní, zčásti vánoční představení vám představí příběh, který asi znáte, ale podívá se na něj jinýma očima.
Co dělali římští vojáci v době, když neměli službu? Proč byly v Betlémě obsazeny všechny Zimmer frei? Co si asi pomyslel pastýř, když mu na louce Betléma...

Letošní Průvodce adventem, který každoročně připravuje Pastorační středisko brněnské diecéze, je již nyní snadno dostupný také všem uživatelům mobilních zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci "Průvodce adventem" lze do smartphonu či tabletu zdarma stáhnout pomocí služby Google Play.