Pozvánka na tábor pro Motýlky, ale i nové kamarády

08.07.2010 23:45

Ahoj kamarádi!

Přichází léto a s ním přichází i prázdniny. Jako každý rok bude i letos tábor pro Motýlky, ale rádi uvítáme i nové kamarády. Na táboření pojedeme tentokrát na koněšínskou faru. Tábor proběhne od 9. do 14. srpna.

Co si s sebou vlastně vzít?

-        spací pytel, karimatku, polštářek, oblíbenou hračku

-        oblečení na noc a ven podle úvahy, pevné sportovní boty (nejlépe botasky i sandály)

-        šátek, léky, baterku

-        hygienické potřeby, kartičku pojišťovny, ručník, přezůvky, propisku, bloček a pastelky

-        500,- Kč na ubytování a stravu, popř. Malý obnos peněz na útratu.

Sejdeme se tedy na faře v Koněšíně. Čas příjezdu 9.8. v 13.30 a odjezdu 14.8. kolem druhé hodiny. Případné otázky Vám zodpoví Lucie Pelikánová (tel. 725 611 050). Vyplněné přihlášky můžete nosit do Motýlků nebo Lucce anebo po někom poslat.

Těší se na Vás Lucka, Ája a další skvělí vedoucí.