Pozvánka na Biblické hodiny

23.09.2014 22:24

Ještě v průběhu Kurzů Alfa jsme my, jejich organizátoři, přemýšleli, čím na Kurzy navázat. Jak vyjít vstříc přání účastníků Alfy dál se setkávat a zároveň nabídnout něco zajímavého naší náměšťské farní rodině. Po společných úvahách a modlitbách jsme dospěli k závěru, že se vrhneme na biblické hodiny.

Díky vydatné pomoci otce Jana a pod jeho patronací se nemožné stane skutkem a dne 1. 10. 2014 se (dá-li Pán) v 18:00 hodin na faře v Náměšti nad Oslavou uskuteční první Biblická hodina (no, ona je to spíše hodina a půl, tak dlouho by schůzka měla trvat). Jednalo by se o přátelské setkání nad Biblí, kdy bychom se společně zamýšleli nad čteným textem. Nad vším bude bdít a případné nejasnosti vysvětlovat otec Jan.

Nabídka platí nejen pro ty, kdo navštěvovali Kurzy Alfa, ale pro všechny, kdo by chtěli víc poznat Pána Ježíše a prohloubit svůj vztah s Ním prostřednictvím studia Bible. Mgr. P. Petr Karas říká, že Bibli ničím nelze nahradit a Boží slovo člověka nejen informuje, ale také formuje.

Máte-li tedy chuť a čas přijít první říjnový den a pak vždy jednou za 14 dní a spolu s námi se nechat formovat Biblí, budete vítáni. Pokud máte svoji Bibli, tak si ji nezapomeňte vzít s sebou.

Vlaďka Půčková