Pozvánka do Třebíče na přednášku "Komunikace v manželství" a na besedu s o. Petrem Krenickým

11.02.2012 21:56

Oblastní charita Třebíč zve na

čtvrtek 16. 2. 2012 v 17 hod. na přednáškuKomunikace v manželství“ - Měst. knihovna na Haaskově ul. v Třebíči (Národní týden manželství),

Prednaska_k_NTM.doc

pátek 17. 2. 2012 v 16.30 hod. bazilika mše sv. a po ní beseda s o. Petrem Krenickým, který přijede z Ukrajiny.

Příští týden je vyhlášen jako Národní týden manželství a naše Poradna Ruth se na něm podílí touto přednáškou.

 

V pátek přijede o. Peter Krenický do ČR na týdenní návštěvu. Chtěli bychom pozvat všechny zájemce na setkání s ním v Třebíči, kde budeme v bazilice společně slavit mši sv. a po ní se setkáme ještě i při besedě.

Prijede_o_Krenicky.pdf

 

V třebíčském okrese je řada lidí zapojených do projektu Důstojný život, který podporuje seniory či zdravotně postižené lidi ze Zakarpatské oblasti, a tak by se třeba také chtěli s P. Krenickým setkat a dozvědět se o tom, jak se mu na Východní Ukrajině nyní daří.