Pouť rodin brněnské diecéze

20.07.2012 19:27

V sobotu 18. 8. 2012 proběhne ve Žďáru nad Sázavou v rámci Celostátního setkání mládeže již devátá Pouť rodin - setkání rodin především z naší diecéze. Dopolední program proběhne u zimního stadionu a vyvrcholí mší sv. v 11 hodin, kterou bude celebrovat Mons. Vojtěch Cikrle. Po obědě za dobrovolný příspěvek bude následovat bohatá nabídka poutních katechezí pro rodiny, manžele, děti a mladé. Hlídání dětí od 3 do 14 let bude zajištěno v areálu kláštera. Letos bude putování pro všechny: poputují manželé, rodiny i mladí. Na různě dlouhých cestách potkáte zajímavá stanoviště (výstavy uměleckých děl, taneční, hudební a divadelní produkce, bannery s texty k zamyšlení, ale i dětské hry a interaktivní projekty, do kterých se budete moci zapojit – to vše s duchovním podtextem). Poutníci se mohou i letos těšit na bohatý duchovní a kulturní program.

Organizátoři prosí o vyplnění předběžné nezávazné přihlášky na stránkách https://signaly.bluepro.cz/prihlaska-rodiny.