OBNOVA LIDOVÝCH MISIÍ V NÁMĚŠTI 1. - 5. 3. 2014 - PROGRAM

08.02.2014 21:40

OBNOVA LIDOVÝCH MISIÍ V NÁMĚŠTI 1. - 5. 3. 2014

PROGRAM

Milí přátelé, uplynul nějaký čas od doby, kdy v naší farnosti proběhly lidové misie. Jaké ovoce přinesla tato duchovní obnova v našem životě? Mnozí z nás se v oněch dnech přiblížili více k Bohu a poznali, „jak dobrý je Pán“. Naše předsevzetí a radost z víry však mohou časem vyprchat, a proto pořádáme v naší farnosti ještě tzv. OBNOVU LIDOVÝCH MISIÍ. Tyto dny mají člověku pomoci k tomu, aby svůj život zakotvil ještě pevněji v Bohu. Nabízíme Vám další vzájemná setkání a poznávání milujícího, učícího, věrného i spravedlivého Ježíše Krista. Zkuste pozvat k duchovní obnově i své blízké, kteří si na lidové misie nenašli čas. Oslovte rovněž lidi, kteří svoje štěstí, lásku či smysl života teprve hledají. Podejte pomocnou ruku těm, kteří se možná vlastní vinou od dobrého Boha vzdálili. Zahrňte je všechny do svých modliteb.

 Program najdete ZDE