Noc kostelů v Náměšti

15.05.2012 16:29

Římskokatolická farnost Náměšť nad Oslavou Vás srdečně všechny zve na letošní Noc kostelů,

která se uskuteční v pátek 1. června 2012 od 17:00hod. do půlnoci.

 

V prostorách našeho kostela se uskuteční zajímavé pořady, přednášky, videoprojekce, prohlídky a koncerty. 

V prostorách fary přivítáme od 18:00hod. pana doktora Jaromíra Matějka se zajímavou přednáškou týkající se svědomí, etiky a náboženství , dále zde bude možnost přepisovat bibli či zhlédnout zajímavý snímek ve filmovém klubu. Okolo kostela bude připraven program pro děti, který se ponese v duchu našich českých světců, nebude chybět bohaté  občerstvení či grilování a také prohlídky věže kostela.

 

Kaple sv Anny a sv. Václava nabídne možnost návštěvy či komentované prohlídky.

 

Je to příležitost pro každého z nás prožít noc plnou krásného zážitku, setkání, radosti a povzbuzení. Nebojte se a vstupte - každý je vítán – Pátek 1. června od 17:00hod.