Možnosti přihlášení na Národní pouť do Říma

11.09.2010 23:23

P. Pavel Dokládal, hlavní koordinátor Národní pouti do Říma ve dnech 9. – 11. 11. 2010, nabízí tři konkrétní nabídky realizace národní pouti od dvou cestovních kanceláří, na které je možné se přihlásit.

V souvislosti s přípravou Národní pouti do Říma (9. – 11. listopadu), která se uskuteční jako výraz vděčnosti za návštěvu papeže Benedikta XVI. v České republice v září loňského roku (26. – 28. 9. 2009), nabízí hlavní koordinátor pouti P. Pavel Dokládal tři konkrétní nabídky realizace pouti od dvou cestovních kanceláří - CK Voma Třebíč a CK Avetour s.r.o.

Cestovní kancelář Voma Třebíč připravila dvě nabídky:

První nabídka je téměř pětidenní pouť (8. – 12. listopadu) autobusem se třemi dny strávenými v Římě za 4990,- Kč. Ubytování (2 noci) je v hotelu se snídaní. Program je kromě účasti na národní pouti doplněn o návštěvu hlavních památek věčného města převážně po skončení pouti.

Druhá nabídka je letecká pouť také  ve dnech 8. – 12. listopadu s možností poznávacího programu pro zájemce navíc před a po ukončení národní pouti (tedy v úterý dopoledne a ve čtvrtek odpoledne). Ubytování je přímo v centru Říma v hotelu se snídaní (4 noci). Letecká pouť účastníky vyjde na 9990,- Kč a je potřeba co nejdříve se přihlásit, nejlépe prostřednictvím elektronické pošty na adresu poutník@diecezehk.cz, protože počet míst v této nabídce je omezený.

Cestovní kancelář Avetour s.r.o. nabízí šestidenní pouť (7. – 12. listopadu) autobusem s polopenzí se zastávkou v Assisi po cestě do Říma a s nabídkou společného programu po všechny dny pouti za 5990,- Kč. Ubytování (3 noci) je v hotelu s polopenzí asi 50 minut jízdy za Římem.

Více informací k jednotlivým nabídkám naleznete v přiložených dokumentech.

Přihlášky můžete adresovat prostřednictvím farností všech diecézí ČR, případně přes koordinátory:

Pro Čechy: P. Mgr. Pavel Dokládal: Biskupství královéhradecké, Poutní centrum, Velké náměstí 35, 500 01 Hradec Králové; tel.: 461 543 164, e-mail: poutnik@diecezehk.cz

Pro Moravu: P. Mgr. František Hanáček, Římskokatolická farnost sv. Mořice, Opletalova 10, 779 00 Olomouc; tel.: 585 223 179, e-mail: christ@volny.cz

Přílohy:

NP_Rim_bus_AVETOUR.pdf
NP_Rim_bus_VOMA.pdf
NP_Rim_letecky_VOMA.pdf

Související články:

Národní pouť do Říma 2010