Kurzy Alfa v Náměšti

01.03.2014 23:22
Milí návštěvníci webu,
Dovolujeme si vás zvát na kurz Alfa, který pořádáme od středy 12. března 2014 v budově náměšťské fary vždy od 18:30. I když první setkání již proběhlo, budeme rádi, když nás navštívíte příště. Do třetího setkání je tak stále možnost se do kurzů Alfa připojit.
Jedná se o společenský večer s večeří, přednáškou a možností popovídat si na neobvyklá témata – jaké pořadí důležitosti těmto momentům dáte, záleží na vás, seřazeny jsou podle času konání během večera.
Pokud se rozhodnete, že byste se přišli podívat, o co se tedy ve skutečnosti jedná, byli bychom rádi, kdybyste
- nás kontaktovali mobilem (736 775 663) nebo na mailovou adresu (alfa.namest.no(zavináč)gmail.com), abychom s vámi mohli počítat
- přišli hned v 18:30, kdy program začíná, protože večeře bude mňamka
- navštívili nás během prvních tří setkání, protože později už by to nebylo úplně fér
Také budeme moc rádi, když tuto informaci zprostředkujete někomu ve svém okolí, někomu, o kom si myslíte, že čeká na takové pozvání, protože sám by první krok neudělal, ale témata víry ho začínají zajímat nebo ho provokují.
Děkujeme, že nás podpoříte.
Děkujeme, pokud nás budete provázet modlitbami.

POZVÁNKU A PROGRAM JEDNOTLIVÝCH SETKÁNÍ NAJDETE ZDE