FARNÍ ŠKRABOŠKOVÝ BÁL

01.01.2015 17:20

FARNÍ ŠKRABOŠKOVÝ BÁL

 

Bratři a sestry,

v pátek 16. ledna 2015 ve 20:00 se otevřou dveře do kulturního domu ve Zňátkách. K tanci a poslechu bude hrát skupina PROMĚNY, samozřejmě je pro vás připravena i velice bohatá tombola, zábava, chutné občerstvení, půlnoční překvapení a mnoho dalšího...

 

Od 1. ledna 2015 budete mít možnost zakoupit si v předprodeji lístek na farní škraboškový bál. V předprodeji bez místenky za 100,- Kč a lístek s místenkou za 120,- . Na místě se budou prodávat lístky s přirážkou.

 

Veškerý výdělek z farního plesu bude použit na dobré, potřebné věci ve farnosti. Jednou z nich je i podpora studia bohoslovce z Ugandy.

 

Kdo by chtěl přispět do tomboly, nechť tak učiní do středy 14. ledna. Věci můžete nosit na faru v Náměšti nad Oslavou.

 

Opravdu je na co se těšit, tak tedy neváhejte a podpořte kulturní život v naší farnosti!