Diecézní setkání mládeže s otcem biskupem

14.03.2013 22:53

Diecézní setkání mládeže s otcem biskupem -  Sobota 23.3. Začátek v 8.30.

„Jděte, získejte za učedníky všechny národy (srov. Mt 28, 19)

Celodenní setkání, které se stalo tradicí se i letos koná v sobotu před Květnou nedělí na brněnském Petrově. Letos se toto setkání pořádá již po třiadvacáté.

A na co se můžeš těšit?
Budeš v katedrále spolu s Kristem a se svými přáteli a kamarády. Všichni vyslechneme katechezi otce biskupa Vojtěcha. V dopoledním programu si můžeš vybrat z různých přednášek, seminářů či workshopů. Jistě nepřijdeš ani o bagetový oběd. Odpoledne bude otec biskup předávat dekrety novým animátorům (jestli udělají zkoušky) a zodpovídat na zvídavé otázky. Během celého setkání se seznámíme i s poselstvím svatého otce, které poslal mladým k letošnímu světovému dnu mladých. Vyvrcholením celého setkání bude společné slavení mše svaté.

Bližší informace o programu a dopoledních skupinách na www.brno.signaly.cz

Setkání bude předcházet týden modliteb za mládež od 17. do 24.3.