Dětský maškarní karneval je za námi

04.02.2012 22:57

V sobotu 21. ledna se uskutečnil první maškarní karneval pro děti. Ve 14 hodin se začaly v kulturním domě ve Zňátkách scházet nejrozmanitější pohádkové a filmové postavy a další originální masky. Neměli jsme ani nejmenší tušení, kolik dětí na karneval zavítá, zda bude o karneval vůbec zájem. A jaké bylo naše překvapení, když přišlo téměř 60 dětí (včetně nejmenších robátek). Na děti čekal bohatý program, plno her, soutěží, tanečků. Připravena byla i bohatá tombola a chutné občerstvení. Velkým potleskem odměnily děti vystupujícího kouzelníka Mišuge, který předvedl řadu kouzel a dětem tvaroval z balónků zvířátka nejrůznějších druhů. Karneval měl velký ohlas a je třeba říci, že splnil naše očekávání. Ráda bych poděkovala všem, kteří se na organizaci jakkoliv podíleli a všem, kteří přinesli dárečky do tomboly. Dá-li Pán, rádi bychom zorganizovali maškarní karneval i příští rok, byla by to pěkná tradice, která by se zaměřovala na ty nejmenší.