Česká televize s novým projektem Tančící skály

30.08.2010 09:04

Česká televize připravila pro letošní podzim nový šestnáctidílný seriál určený především pro mládež s názvem TANČÍCÍ SKÁLY.www.tanciciskaly.cz

Po původu a smyslu světa a lidí pátrá věda, mystika i umění. Která pravda je ta pravá? Dokumentární seriál staví vedle sebe všechny tyto pravdy jako střípky mozaiky, která takto možná lépe poukazuje na Pravdu, která je za tím. Seriál nedává odpovědi, ale snaží se rozbíjet zjednodušující mýty a klást otázky. Provází a hledá Igor Dostálek, podle scénáře Marka Orko Váchy a Jana Hanáka, v režii Jana Hanáka.

Pořad se bude vysílat od 5. září 2010 do Vánoc, každou neděli po 11.00 hodině na ČT 2.

 

TEXTY_PROMO.doc (77,5 kB)

 

 

Pozn.

Tvůrci zvou zároveň na předpremiéru dvou dílů do brněnského kina Scala

(moravské nám.), ve čtvretek 2. září v 15.30 hodin.

Vstup volný