Virtuální prohlídka

Pokud si chcete virtuálně prohlédnout např. kostel sv. Jana Křtitele v Náměšti n. O., pak na interaktivní mapě města si dejte pluskem vetší detail. Na Masarykově náměstí jsou vyznačeny 2 zelené čtverečky - první vás provede virtuální prohlídkou náměstím a druhý kostelem sv. Jana Křtitele. Po kliknutní na zelený čtvereček uprostřed obrázku. Následně klikněte myší na obrázek  - necháte zmáčknuté tlačítko myši a pohybem myši si virtuálně prohlížíte celý interiér kostela. Pokud si vyberete v průběhu virtuální problídky kostela nějaký pěkný pohled, pak dvojím kliknutím myši se Vám tento pohled zvětší na celou obrazovku. Po zmáčknutí Esc můžete pokračovat ve virtuální prohlídce kostela.

Dále můžete na interaktivní mapě volně sledující okruh kulturní promenády navštívit kulturní dominanty a přírodní zajímavosti města včetně interiéru hrobky Haugwitzů, kaple sv. Anny, atd...

Vstup do virtuální prohlídky ZDE