Nové webové stránky farnosti byly spuštěny

17.02.2009 12:00

Dnes 17. února 2009 ve 12:00 hod. byly do zkušebního provozu spuštěny naše nové farní webové stránky. Oficiální spuštění by mělo proběhnout 1. března 2009.

Farnost Náměšť nad Oslavou a přilehlé farnosti spadající do administrace náměšťského faráře se tak mohou zapojit mezi farnosti, které se prezentují na internetu svými oficiálními stránkami. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace, které v rámci činností našich farností byste na farním webu hledali.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o váš názor na nové webové stránky a napíšete nám, jak se vám líbí a jaké další informace byste na farním webu chtěli umístit, co vám zde chybí.

Věříme, že se postupem času stanete pravidelnými návštěvníky našeho farního webu.

Za správce webu - Petr Kafka