VIII. Farní společenský taneční večer je za námi

04.02.2012 22:58

Je začátek kalendářního roku a plesová sezóna je v plném proudu. Ani naše farnosti nezůstaly pozadu a uspořádaly již 8 taneční večer, který se již tradičně pořádal v Kulturním domě ve Zňátkách. I když se konal v pátek 20. ledna, přišlo se pobavit a zatancovat více než 120 návštěvníků.
Celý večer nás výtečně bavila hudební skupina Živel z Blanska včele s vynikajícím kapelníkem Martinem Hasoňem.
Věřím, že i všichni, co si koupili los do tomboly, nebyli zklamáni. Vždyž více než 240 cen zaručovalo, že si každý domů něco na památku odnese.
Výtěžek z plesu, teměř 17 000.-Kč bude použit na sponzorování studia adoptovaného bohoslovce v Ugandě. K této velké částce jste přispěli vy všichni, co jste si zakoupili vstupenky, věnovali dary do tomboly nebo si koupili losy do tomboly a také vy, kteří jste si zakoupili občerstvení. Vám všem patří velký dík!
Takže za rok, 18. 1. 2013, ve Zňátkách nashledanou.