NOC KOSTELŮ 2015

05.05.2015 13:53
Římskokatolická farnost Náměšť nad Oslavou Vás srdečně všechny zve na letošní Noc kostelů, která se uskuteční v pátek 29. Května 2015 od 17:00hod. do půlnoci. V prostorách našeho farního kostela se uskuteční zajímavé pořady, prohlídky a koncerty. V prostorách fary bude možnost posedět v kavárničce, pohovořit si s knězem či se zapojit se do přepisování bible. Pro děti bude připraven program jak kolem kostela tak na faře, kde bude jedinečná příležitost navštívit farní kino. Nebude chybět bohaté občerstvení, grilování, živá hudba a také prohlídky věže kostela. Kaple sv Anny a sv. Václava a kostel sv. Marka ve Vícenicích nabízí možnost návštěvy či komentované prohlídky.. Je to příležitost pro každého z nás prožít noc plnou krásných zážitků, setkání, radosti a povzbuzení. Nebojte se a vstupte - každý je vítán – Pátek 29.května od 17:00hod.