Farní den 24. 6. 2012

15.06.2012 13:33

Farní den 24. 6. 2012

Srdečně vás všechny zveme na farní slavnost, která se uskuteční v den, kdy si připomínáme patrona našeho farního kostela - sv. Jana Křtitele - 24. 6. 2012.
Program farního dne:
9:00 poutní mše svatá k sv. Janu Křtiteli
14:00 zahájení farního odpoledne - adorace a svátostné požehnání.
V prostorách farní zahrady bude k poslechu i tanci hrát hudební skupina Živel, vystoupí náměšťské mažoretky a už teď se také můžete těšit na další scénku, kterou opět předvedou muži z naší farnosti a nebude ani chybět kvíz, tentokrát na téma svátost biřmování. Přijede také knihkupec s nabídkou křesťanské literatury.
 Pro děti bude připraveno soutěžní odpoledne "opičí dráha", k dispozici bude oblíbený skákací hrad a bude také možnost se po náměstí svézt koňským povozem.
Občerstvení zajištěno.
Prosíme ženy, které by byly ochotné napéct buchty, aby je donesly v sobotu 23. 6. od 16 hodin na faru.
Farní odpoledne proběhne v areálu farní zahrady, v případně nepříznivého počasí bude přesunuto do Sokolovny.