Charitativní projekt Oranžové kolo

03.07.2012 10:43

Charitativní projekt Oranžové kolo Nadace ČEZ - Folkové prázdniny v Náměšti 22.-23.7.2012

Naše farnost Náměšť nad Oslavou byla zařazena do projektu Oranžové kolo Nadace ČEZ - Folkové prázdniny v Náměšti.

V čem tento charitativní interaktivíní projekt spočívá? Dobrovolní cyklisté z řad veřejnosti šlapou po dobu jedné minuty na 2 speciálně upravených rotopedech a energii takto získanou (a přepočítanou na peníze) věnují jedné ze dvou vybraných místních neziskových organizací.

Projekt „Oranžové kolo“  umožňuje zájemcům z řad veřejnosti, aby vlastním fyzickým úsilím – konkrétně šlapáním na speciálně upraveném kole – přispěli na dobrou věc.  Prosíme, přijďte podpořit i tímto způsobem plánovanou opravu farní budovy v Náměšti nad Oslavou. Pozvěte ke šlapání i  své přátele a známé.  60 vteřin jízdy na rotopedu zvládne každý, dítě, dospělý i senior.